I кръг
8 август 2009, събота
Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)
Дунав (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Орловец (Победа) - Любимец 2007 (Любимец)
Миньор (Раднево) - Нафтекс (Бургас)
II кръг
15 август 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)
Локомотив (Стара Загора) - Орловец (Победа)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Спартак (Варна) - Родопа (Смолян)
III кръг
22 август 2009, събота
Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Орловец (Победа) - Светкавица 1922 (Търговище)
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)
Нафтекс (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
IV кръг
29 август 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Орловец (Победа)
Черноморец (Балчик) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Спартак (Варна) - Дунав (Русе)
Родопа (Смолян) - Панайот Волов (Шумен)
V кръг
12 септември 2009, събота
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)
Дунав (Русе) - Родопа (Смолян)
Несебър (Несебър) - Спартак (Варна)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Нафтекс (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (Стара Загора)
VI кръг
19 септември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нафтекс (Бургас)
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Орловец (Победа)
Спартак (Варна) - Брестник 1948 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Несебър (Несебър)
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)
VII кръг
26 септември 2009, събота
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Орловец (Победа) - Спартак (Варна)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Локомотив (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)
VIII кръг
3 октомври 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Спартак (Варна) - Миньор (Раднево)
Родопа (Смолян) - Орловец (Победа)
Панайот Волов (Шумен) - Брестник 1948 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)
IX кръг
17 октомври 2009, събота
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Орловец (Победа) - Панайот Волов (Шумен)
Миньор (Раднево) - Родопа (Смолян)
Нафтекс (Бургас) - Спартак (Варна)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свиленград)
X кръг
24 октомври 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)
Родопа (Смолян) - Нафтекс (Бургас)
Панайот Волов (Шумен) - Миньор (Раднево)
Дунав (Русе) - Орловец (Победа)
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)
XI кръг
31 октомври 2009, събота
Брестник 1948 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Орловец (Победа) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)
Нафтекс (Бургас) - Панайот Волов (Шумен)
Любимец 2007 (Любимец) - Родопа (Смолян)
Локомотив (Стара Загора) - Спартак (Варна)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Балчик)
XII кръг
7 ноември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)
Родопа (Смолян) - Локомотив (Стара Загора)
Панайот Волов (Шумен) - Любимец 2007 (Любимец)
Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)
Брестник 1948 (Пловдив) - Орловец (Победа)
XIII кръг
21 ноември 2009, събота
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Раднево) - Брестник 1948 (Пловдив)
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Локомотив (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)
Светкавица 1922 (Търговище) - Родопа (Смолян)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак (Варна)
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)
XIV кръг
28 ноември 2009, събота
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)
Родопа (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)
Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)
Брестник 1948 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)
Орловец (Победа) - Миньор (Раднево)
XV кръг
5 декември 2009, събота
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Орловец (Победа)
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)
Черноморец (Балчик) - Родопа (Смолян)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Варна)
XVI кръг
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Дунав (Русе)
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)
Локомотив (Стара Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Орловец (Победа)
Нафтекс (Бургас) - Миньор (Раднево)
XVII кръг
Нафтекс (Бургас) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)
Орловец (Победа) - Локомотив (Стара Загора)
Брестник 1948 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)
Панайот Волов (Шумен) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Родопа (Смолян) - Спартак (Варна)
XVIII кръг
Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)
Спартак (Варна) - Панайот Волов (Шумен)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Орловец (Победа)
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Любимец 2007 (Любимец) - Нафтекс (Бургас)
XIX кръг
Любимец 2007 (Любимец) - Калиакра (Каварна)
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Светкавица 1922 (Търговище)
Орловец (Победа) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Спартак (Варна)
Панайот Волов (Шумен) - Родопа (Смолян)
XX кръг
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)
Спартак (Варна) - Несебър (Несебър)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Орловец (Победа)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)
Светкавица 1922 (Търговище) - Нафтекс (Бургас)
Локомотив (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
XXI кръг
Локомотив (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)
Нафтекс (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Миньор (Раднево) - Черноморец (Балчик)
Орловец (Победа) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Варна)
Несебър (Несебър) - Родопа (Смолян)
Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен)
XXII кръг
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)
Панайот Волов (Шумен) - Несебър (Несебър)
Родопа (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спартак (Варна) - Орловец (Победа)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Черноморец (Балчик) - Нафтекс (Бургас)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)
Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (Стара Загора)
XXIII кръг
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)
Нафтекс (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Спартак (Варна)
Орловец (Победа) - Родопа (Смолян)
Брестник 1948 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)
XXIV кръг
Калиакра (Каварна) - Несебър (Несебър)
Дунав (Русе) - Брестник 1948 (Пловдив)
Панайот Волов (Шумен) - Орловец (Победа)
Родопа (Смолян) - Миньор (Раднево)
Спартак (Варна) - Нафтекс (Бургас)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Стара Загора)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Светкавица 1922 (Търговище)
XXV кръг
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калиакра (Каварна)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)
Локомотив (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак (Варна)
Нафтекс (Бургас) - Родопа (Смолян)
Миньор (Раднево) - Панайот Волов (Шумен)
Орловец (Победа) - Дунав (Русе)
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
XXVI кръг
Калиакра (Каварна) - Брестник 1948 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Орловец (Победа)
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)
Панайот Волов (Шумен) - Нафтекс (Бургас)
Родопа (Смолян) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак (Варна) - Локомотив (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)
Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград)
XXVII кръг
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак (Варна)
Локомотив (Стара Загора) - Родопа (Смолян)
Любимец 2007 (Любимец) - Панайот Волов (Шумен)
Нафтекс (Бургас) - Дунав (Русе)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)
Орловец (Победа) - Брестник 1948 (Пловдив)
XXVIII кръг
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)
Брестник 1948 (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)
Панайот Волов (Шумен) - Локомотив (Стара Загора)
Родопа (Смолян) - Светкавица 1922 (Търговище)
Спартак (Варна) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
XXIX кръг
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа (Смолян)
Светкавица 1922 (Търговище) - Панайот Волов (Шумен)
Локомотив (Стара Загора) - Дунав (Русе)
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)
Нафтекс (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Орловец (Победа)
XXX кръг
Калиакра (Каварна) - Миньор (Раднево)
Орловец (Победа) - Нафтекс (Бургас)
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Несебър (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)
Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Родопа (Смолян) - Черноморец (Балчик)
Спартак (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив