bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 12 Май 2024 20:57


Български клубове - Свиленград 1921 (Свиленград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 256 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2008 20:01 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Означава че едва ли не ти ме изкара че съм си измислил резултата ей това означава.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2008 23:45 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Не съм казал такова нещо.Просто Бюлбюля май го беше срам да каже с колко са паднали,това исках да изтъкна :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 14:18 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Екскапитан на старшата ще се дави, ако пак е резерва


Доскорошният капитан на старшата възраст на ФК Свиленград 1921 Иван Илчев се закани да се хвърли в Марица, ако пак остане на резервната скамейка за гостуването на отбора си в Стамболово. Изглежда предусещащ съдбата си 17-годишният централен защитник тези дни бе забелязан от репортер на инфо портала да обикаля в изчистеното корито на река Марица и евентуално да набележи лобното си място. Запознати пък подшушнаха, че той е избързал да разнесе всички писма през тези дни и дори му е останало малко време да си отскочи до родното село-Вълче поле, където под дърво и камък е издирвал тежки предмети, които да набута в джобовете си, за да може по-лесно и безболезнено да потъне.
Юношата изпадна в депресия, след като треньорът му Росен Николов изведнъж го заби на пейката. Той първо го разжалва и му отне капитанската лента, а после бе на път да го натири от отбора. В крайна сметка той го помилва, но Иван Илчев изпадна в криза и близо три седмици не беше на себе си. Негови съседи дори алармираха, че често го виждали да шири из улиците на кв.Простор неадекватно в късните вечерни часове и да говори сам на себе си.


http://www.svilengrad1921.com

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 16:20 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Лека му пръст на момчето.Дочух,че е бил резерва.Сигурно вече тялото му плува по реката към Бяло море.Той междудругото май се дави за втори път...дали възкръства незнам.......

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 18:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
filkata написа:
Лека му пръст на момчето.Дочух,че е бил резерва.Сигурно вече тялото му плува по реката към Бяло море.Той междудругото май се дави за втори път...дали възкръства незнам.......


Филе знаеш ли кога ще му правят 40 за да идем да хапнем житце , че той е и младо момче може и някво кебапче да дадат....

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 18:17 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Вярно е ,че е младо момче,щом играе в старша е най-много 17-18 годишен и ще хапнем кебапченца.А за 40-то...еми смятай,предполагам че вчера е скочил ако го пишат,че днес е починал,а днес е 26...мммм...мисля,че на 6 декември по Никулден ще му правят 40.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 18:33 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Ае тъпаци не се бъзикайте със смъртта :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 18:41 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Аз ли се бъзикам?!?

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 16:11 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Филката пак дъни отбора си, Стамболово прави невероятен обрат

25 октомври 2008
Старшата възраст изпусна да победи като гост, прекият си съперник за първото място в Б Пловдивска група Стамболово и завърши при резултата 4:4. За бойкото реми, обаче определено могат да съжаляват момчетата на треньора Росен Николов, които водеха на полувремето с 4:1. Още в първите минути на срещата Христо Стефанов се откъсна от защитата на домакините и след отличен пробив успя да открие резултата. Отново той в 17-ата минута, удвой преднината на Свиленград 1921. Само 5-минути по-късно пък Пламен Генчев реализира изключително красиво попадение, от което нашите поведоха с 3:0. Веднага след този гол, Стамболово, в чийто редици игра и Асен Вълков-Парапината, взе инициативата и започна да диктува темпото в мача. В тези минути няколко отлични спасявания направи преквалифицирания във вратар Ивайло Петров.
Южняците от своя страна се прибраха в своята половина, и разчитаха на контри, получиха едно попадение, но то бе бързо върнато от Христо Стефанов, който набута още един гол в мрежата на Стамболово и направи резултата внушителното 4:1 в полза на свиленградчани.
През вторите 45-минути местните футболисти изглежда се опитаха да играят по прибрано, и това беше най-голямата им грешка. През втората част изгря и звездата на може би най-голямата опасност за свиленградчани в този мач-централният им защитник Иван Илчев. Филката, както е наричан от съотборниците си той, допусна много груби дали възможност на домакините набързо да реализират 3 попадения и да изравнят резултата. Снажния бранител бе пълен позинант и определено имаше най-голяма заслуга за обрата в срещата. Така Свиленград 1921 изпусна отличен шанс да се отскубне в челото на класирането, което в крайна сметка може да им изиграе лоша шега и лиши от реална възможност за класиране на републиканското.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 16:13 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Този гъзолизник Иван Колев,който се мисли за голям репортер ме изкара грешникът на целия град.Просто за пореден път нямам думи.Какъв журналист може да е тоя.За мен е набеден и определено недъгав.И да знаеш Иване,всичко се връща колелото се върти,някой ден съм ти казал какво ще ти се наложи да напавиш и ще си получиш заслуженото.ДОЛЕН МОШЕННИК!

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 20:50 
filkata написа:
Не съм казал такова нещо.Просто Бюлбюля май го беше срам да каже с колко са паднали,това исках да изтъкна :)


Филка ,за пореден път показваш ,че не знаеш на кой свят живееш. Ти как разбра какъв резултат съм казал,след като Росен ме пита пред съблекалнята а ти беше вътре в нея.Чул недочул бръщолевиш глупости тука,аз седнал ли съм да ти изкарвам кирливите ризи .. Росен ми се обади при резултат 2:1 за Хасково и му казах,че току що стана 3:1 това беше 10 мин преди края на мача ,може би това си чул .. после стана 3:2 и оставаха 5 мин,затова рискувах и пуснах 3 нападателя и за 5 мин ни вкараха 4 гола .А като отидох при вас в Стамболово Росен не можеше да повярва,че сме паднали с толкова и го обсъждахме дори. Но ти пак не си разбрал ,като не си,не коментирай друг път тука моля те,не заблуждавай хората. .Или имаш нещо против младшата ? Аман от тебе,искаш ли да обсъдя играта ти в Стамболово а и не само нея,ами и за всичките ти мачове,постъпки и действия,да видим добре ли ще се почувстваш .Мисля че просто си злобееш против младшата,едно от нещата,които те правят малък човек .От какво да ме е срам или да прикривам резултата след като и кмета беше на мача бе Филка?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 21:34 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Нямам за какво да злобея.В последно време толкова съм критикуван,че вече не ми пука.Явно е че не съм желан в този клуб.Ако е така,кажете ми го в очите и да се махам.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 21:42 
Аз лично съм за да играеш за старшата,защото преди всичко се раздаваш.Необходими са повече хора със сърца на терена.Но трябва да бъдеш същия и извън него. ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2008 21:53 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
На всеки се случва да има слаб мач,слаб сезон,дори слаба година.Няма да давам примери,те са безброй.Обрати също се случват.Даже един пресен пример от Испанското първенство Виляреал - Атлетико.Кадърен човек си ще намериш веднага информация за него.Но просто много почна да ме дразни подигравателното отношение на някои хора към мен.Визирам специално Иван Колев,който всяка седмица отделя една колонка в официалния сайт на отбора специално за мен пълна с глупости.Предполагам,че също си забелязал това.Не съм на мнение,че заслужавам пдобно държание и то от човек,който се смята за надживял времето си и тем подобни.Просто не му приляга.Знам,че ще кажеш че не те интересува това,но пък аз искам да си изкажа болката някъде.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2008 21:32 
Изображение

Научи се как се пише стадиона ни !!!

А ти си гледай работата във форума или по точно махни тези теми дето са напълно излишни и само флудят форума, или ако неможеш както са ти предложили направи друг модератор да си върши работата.Големи tag-разбирачи всички...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 14:42 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2008 18:46
Мнения: 48
Местоположение: SVILENGRAD
неможе ли ма4а да се премести за събота щото аз немога да си доида ? филка говори с роската да направи вси4ко възможно..

_________________
Edin Otbor e na sveta zavinagi vav na6ite sarca, za nas e toi religiq 0-0-0 SVILENGRAD e nai-velikiqq!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 14:49 
6ef4eto написа:
неможе ли ма4а да се премести за събота щото аз немога да си доида ? филка говори с роската да направи вси4ко възможно..

Гоше, незнам направи всичко възможно да дойдеш, аз ще се обадя на Антон да го обедя да дойде...
А мача неможело да се премести остава си в 14:00 в петък... все пак ако можеш ела, гледай да дойдеш няма да е лесен мач...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 14:51 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Гошка,можеше да се премести ама трябваше да кажеш още миналата седмица Пенчев да се обади където трябва и да го преместят.Все пак помъчи се да се освободят и да дойдеш,че без тебе за никъде не сме,видя предния път какво стана :|

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 17:49 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
ivailo0 написа:
Изображение

Научи се как се пише стадиона ни !!!

А ти си гледай работата във форума или по точно махни тези теми дето са напълно излишни и само флудят форума, или ако неможеш както са ти предложили направи друг модератор да си върши работата.Големи tag-разбирачи всички...


Иво аз работата си я гледам отлично и досега оплаквания не е имало а че ти си некадърник и незнаеш как се пише стадиона на който играеш от 6-7 годишна възраст не е мой проблем.Немога и да разбера каква е връзката да си модератор на форум с това да правиш сайт но няма значение.Това кой ще е модератор на форума не го решаваш нито ти нито някой от пътя.Другото което ще ти кажа както аз не ти правя забележки колко аматьорски е сайта ти и колко неподреден е така и ти няма да ми се бъркаш в работата щото аз нямам намерение да лишавам форума от теми заради 2-3 човека щото форума ни се посещава от много хора и това си личи.И още една подробност преди време имаше номинации за най-подреден форум и нашия беше в топ 10 ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 17:52 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
И стадиона се казва "Колодрума" !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
Правете любов а не война !!! :party048: :013:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:17 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
_Genov_ написа:
Правете любов а не война !!! :party048: :013:


Гледай си канчето ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 23:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2008 20:59
Мнения: 240
:229:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2008 18:59 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Свиленград 1 - 2 Брестник(юноши старша възраст)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2008 15:01 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
юноши младша възраст:"Свиленград 1921" - "Асти 2000" '93 3:1
Деца: "Свиленград 1921" - "Асти 2000" '94 1:4

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 256 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ДЮШ
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
kyynadd 33989 25 Сеп 2008 21:33
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Дюш
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 154904 30 Ное 2009 23:55
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Мислите ли че ще се оправи ДЮШ в България (скоро )?
Форум: ДЮШ
ultraspartak 42443 15 Окт 2008 13:53
от RoNaldO07
Преглежда непрочетените мнения Снимки на ДЮШ отбори
Форум: ДЮШ
ultraspartak 71346 24 Юни 2009 20:02
от filkata
Преглежда непрочетените мнения ДЮШ
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
RoNaldO07 71743 26 Юли 2011 12:06
от spartaludo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози