bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 11 Май 2024 21:58


Български клубове - Свиленград 1921 (Свиленград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 16:17 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
xPlICiT написа:
За Димитровград некой ще има ли?

Не!

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 16:22 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
Вие ще трампите футболисти с Хаскьой!

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 16:37 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
musashi_svilengrad написа:
спокойно на всички,най-вече на филката,че няма да му се наложи да ни "радва"окото в мъжкия отбор :) Филка,за там се иска дупе пич,имаш още дълго да тренираш,за да стигнеш до мъжката формация,защото не виждам как ще изместиш везалов примерно от поста му.

Уважаеми ми г-не, искам да ми цитирате къде точно или пред кого точно съм казал, че ще ви "радвам" догодина?!? Преди няколко дни отново ме убиди и не ти казах нищо, смятай на какво ниво си паднал ;)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:16 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Свиленград 1921 написа:
xPlICiT написа:
За Димитровград некой ще има ли?

Не!


Ще има :) Шукито май ще ходи в Химик...

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 00:38
Мнения: 185
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: malkata_vesi
0о0 musashi_svilengrad засрами се,как може така да oбиждаш човекааа?! :O

_________________
don`t worry if I am just a little girl,everything you want I can do more and more...
FK Svilengrad 1921 <3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 12:20 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
Цитат:
Румен Стоянов пое Свиленград, Стефан Милушев влиза в УС

Румен Стоянов е новият старши треньор на Свиленград 1921. Новината, която витае в публичното пространство от известно време бе официално потвърдена от самият наставник в понеделник. Очаква се той да изведе футболистите за първа тренировка във вторник от 17 часа, когато с него на Колодрума ще пристигнат и 7-8 нови играчи.Помощник на треньорът вкарал Свиленград 1921 сред професионалистите ще бъде Християн Толочик. При това развитие на обстоятелствата е напълно възможно цялостната структура на клуба да се пресктруктурира и някои от пом.треньорите да бъдат пратени в ДЮШ.
С основна заслуга за назначението на Румен Стоянов е Стефан Милушев. Собственикът на магазините на черна и бяла техника ще влезне в УС. За изпълнението на тази мисията се работеше усилено в последните 20 дни. Преди дни експрезидентът на Марек се срещна с кмета Георги Манолов и останалите спонсори на клуба. На срещата бяха уточнени всички детайли по оформянето на бюджета за новия сезон. Заедно с него в УС на жълто-зелените ще се завърне и друг бизнесмен Димитър Делибозов. Целта пред отбора пък ще бъде да се превърне в сериозен фактор в Източната Б група, макар и проекто бюджета да е с по-малки параметри от последния сезон. Целта пред свиленградчани ще бъде първата половина на таблицата. Въпрос на часове е да стане ясна и програмата за лятната подготовка. Новият спортно-технически щаб на южняците разкри пред репортер на вестника, че ще се направи не повече от 2-3 контролни срещи. Румен Стоянов не е привърженик на големия брой спаринг двубой през паузата и разчита на малко, но много качествени проверки. Най-вероятно ще се търсят качествени съперници, предимно от А група и водещите отбори от Б групите. Все още няма яснота и за лагер тъй като паузата между двата шампионата е твърде малка и има вероятност Свиленград 1921 да се готви на собствена почва до 8 август.



Що се касае до целите пък с новото ръководство Свиленград 1921 ще се бори да се утвърди, като сериозен фактор в групата. Отборът няма да има претенции да влиза в елита, но в никакъв случай не иска да се превърне и в ролята на тим, треперещ до последно за мястото си в Б група, както на практика се получава в последните два сезона. И Румен Стоянов, и помощника му Християн Толочик, вече са доказали, че умеят да работят с млади футболисти. Те съставиха ядро от 18-19 годишни играчи, което спечели промоция за професионалния футбол преди две години. Затова и целта сега ще бъде именно - налагане на млади състезатели, който в последствие да се уредят с трансфер в елитен тим. Новият-стар спонсор на южняците Стефан Милушев е доказал, че умее да продава играчи, при това доста изгодно. Справка Велизар Димитров, Амиран Муджири, Крум Бибишков и други, за който той навремето прибра близо 2 милиона лева. Сега идеята е подобна схема да бъде наложена и на Колодрума. Затова и селекцията се очаква да е насочена изцяло към футболисти на възраст до 22-23 години.Сред първите набелязани са точно тези играчи, който бяха част от отбора спечели промоция за Б група през 2007 година. Те най-вероятно ще пристигнат с Румен Стоянов още в понеделник в Свиленград.Заради свитият бюджет тази година едва ли ще могат да се привлекат и опитни играчи, което допълнително ще преориентира селекцията точно към млади футболисти. Новото връщане на Стефан Милушев на Колодрума пък е гаранция за редовните плащания в отбора. Босът на Зора е доста стриктен в това отношение и във футболните среди му се носи славата на един от най-коректните платци.

Всъщност изключително интересно е и пътят, по който се стигна до обратното връщане на Стефан Милушев в Свиленград 1921. Мисията стартира още преди 20-ина дни. Преди да свърши първенството името на бизнесменът много упорито се спрягаше за Марек /Дупница/. На Бончук свързват най-значимите моменти от новата си футболна история именно с периода, в който Милушев бе президент на клуба. Заради това и в последните години не липсваха опити той отново да бъде върнат там. Най-близо до обратното поема на Марек, босът на Зора, бе преди няколко седмици. Тогава той дори отиде на среща с кмета на Дупница Атанас Янев, последния обаче изобщо не се яви в урочения ден. Точно в този период вече ръководството на Свиленград 1921 бе позатоплило отошенията си с Милушев и перспективата той да дойде пак на Колодрума бе много голяма. Пропадналите преговори в Дупница само ускориха разговорите за южняците и след куп телефони разговори, последва и идването на Стефан Милушев в Свиленград. В петък той се срещна с кмета и ръководството на отбора и трите страни очертаха бюджета, по който смятат да работят през идния сезон.


http://svilengrad1921.com/

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 12:25 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
Всичко си дойде на мястото!


САМОООО УСПЕХИ ЗА НАПРЕД!!!

МАЧКАЙ СВИЛЕНГРАД!!!

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 14:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
MaLkAtA_VeSi написа:
0о0 musashi_svilengrad засрами се,как може така да oбиждаш човекааа?! :O

за последно ме беше срам в детската градина :)а и не съм го обиждал :)

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 16:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
filkata написа:
musashi_svilengrad написа:
спокойно на всички,най-вече на филката,че няма да му се наложи да ни "радва"окото в мъжкия отбор :) Филка,за там се иска дупе пич,имаш още дълго да тренираш,за да стигнеш до мъжката формация,защото не виждам как ще изместиш везалов примерно от поста му.

Уважаеми ми г-не, искам да ми цитирате къде точно или пред кого точно съм казал, че ще ви "радвам" догодина?!? Преди няколко дни отново ме убиди и не ти казах нищо, смятай на какво ниво си паднал ;)

филка,не съм те обидил,защото обида се пише с о,а не с у както си го написал,а ти предложих в кръга на шегата да пробваш с момче,чети в контекста пич.Другото което искам да ти кажа е,че не си дорасъл да даваш мнения и оценки на хора като Росен Киришев,и други които дават пари,нито ти,нито аз,нито тук пишещите.Вместо да си напрягаш мисълта пред клавиатурата,ходи и тренирай,за да се развиеш като футболист,защото имаш поне завидни физически данни,и ако ги развиеш от теб би излезнал добър футболист.Не знам на какво ниво съм паднал,а и не мисля,че точно ти си човека,който ще ме оценява ;)А иначе нищо лично срещу теб-даже напротив,с баща ти сме приятели.Тъй,че си стегни дупарата и повече пот на стадиона,за да може наистина да радваш окото не само на нас,а по всички стадиони.

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 16:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 00:38
Мнения: 185
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: malkata_vesi
хахах безсрамник :D

_________________
don`t worry if I am just a little girl,everything you want I can do more and more...
FK Svilengrad 1921 <3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 20:01 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Много хубави новини.Браво след като си зех най тежкия изпит с 5 и получих инфото за Милушев вече съм мортос пиян.Честито на всички свиленградчани и кур за испанеца който ни желаеше най лошото.
САМО СВИЛЕНГРАД!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:57 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
filkata написа:
Благодарение на скъпия ни журналист Иван Колев, който мисля, че вече за 4 път от както сме в Б група разпада отбора поради липса на пари ни се подиграва отново цяла България.Помнете ми думата : ПАРИ ЩЕ ИМА И ТАЗИ ГОДИНА, ТРЕНЬОРА ПАК НЯМА ДА Е ОТ СВИЛЕНГРАД И ИГРАЧИТЕ ЩЕ СА СЪБРАНИ ОТ ВСЕВЪЗМОЖНИ КЪТЧЕТА НА БЪЛГАРИЯ !

Искам някой сега да каже, че филката е долен лъжец и нещастник ?!


П.П. Валери, всяка сутрин към 8 и нещо минаваш през мене не си се спрял едно здрасти да кажеш или да те черпя едно кафе.А искаш да сме приятели. Не става така, приятелите се уважават и поздравяват (в случая) ;)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 03:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 14:14
Мнения: 522
Местоположение: Свиленград///София
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
те сега пак почнат да играят с тия червените смешни екипи

_________________
Нема правда, нема ред - Вадим куро и напред
Изображение[/url]
Всичко е позволено, важното е да не те хванат!
Изображение
Няма жена която да не иска секс, има мъже които не знаят как да си го поискат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 08:24 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2008 01:43
Мнения: 1297
Местоположение: Стадион "Колодрума"
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: svilengrad1921
IanStuart написа:
те сега пак почнат да играят с тия червените смешни екипи

Само на гостуване са тези червените, даже не при всички гостувания, а само в някои случаи, когато съперника носи жълто, пример Волов и Марица!

_________________
Изображение

http://www.facebook.com/svilengrad1921


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 12:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
filkata написа:
filkata написа:
Благодарение на скъпия ни журналист Иван Колев, който мисля, че вече за 4 път от както сме в Б група разпада отбора поради липса на пари ни се подиграва отново цяла България.Помнете ми думата : ПАРИ ЩЕ ИМА И ТАЗИ ГОДИНА, ТРЕНЬОРА ПАК НЯМА ДА Е ОТ СВИЛЕНГРАД И ИГРАЧИТЕ ЩЕ СА СЪБРАНИ ОТ ВСЕВЪЗМОЖНИ КЪТЧЕТА НА БЪЛГАРИЯ !

Искам някой сега да каже, че филката е долен лъжец и нещастник ?!


П.П. Валери, всяка сутрин към 8 и нещо минаваш през мене не си се спрял едно здрасти да кажеш или да те черпя едно кафе.А искаш да сме приятели. Не става така, приятелите се уважават и поздравяват (в случая) ;)


филка,в осем и нещо отивам на работа пич,и още спя по пътя,затуй не съм те отчел,иначе не ми е проблем да ти кажа здрасти-напротив,който ме познава добре,ще ти каже че съм доста контактен и уважавам приятелите си-за справка питай Бутрагеньо.Ето-днес те видях,но чаках такси на другия тротоар,защото закъснявах,но от сега на татък всяка сутрин ще ти казвам добро утро,преди да ида на работа ;)

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 13:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
xPlICiT написа:
Цитат:
филка,в осем и нещо отивам на работа пич,и още спя по пътя,затуй не съм те отчел,иначе не ми е проблем да ти кажа здрасти-напротив,който ме познава добре,ще ти каже че съм доста контактен и уважавам приятелите си-за справка питай Бутрагеньо.Ето-днес те видях,но чаках такси на другия тротоар,защото закъснявах,но от сега на татък всяка сутрин ще ти казвам добро утро,преди да ида на работа

ебаси любовните излияния тука ей :D :D :D

на нас мъжката любов не ни е приоритет,и не е на почит

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 17:05 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
тез пък се виждат всеки ден , ами то тъй като има 1 улица в града

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 20:44 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Валери, утре няма да съм сутринта, обаче ще съм радостен когато ме видиш да спреш да те почерпя и едно кафе :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 21:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
xPlICiT написа:
Знам е бъзикам се :) Обаче тва
Цитат:
Гол гол гол Свиленград ликувай

изглежда леко съмнително :022:
небе нищо лично Свиленград са ми най-симпатичния отбор в Б група и хората в тоя град са мн разбани уважаам ви много :)

мъжката любов е приоритет на един друг отбор със друг цвят екипи,аз ултрас на цска педал не съм виждал ;)

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 10:36 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Kolovatigb написа:
тез пък се виждат всеки ден , ами то тъй като има 1 улица в града


Абе много са ама аз живея на единствената асвалтирана за това така.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Свиленград 1921 пред разпадане и отказване от Б група!!!
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 10:36 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
musashi_svilengrad написа:
filkata написа:
filkata написа:
Благодарение на скъпия ни журналист Иван Колев, който мисля, че вече за 4 път от както сме в Б група разпада отбора поради липса на пари ни се подиграва отново цяла България.Помнете ми думата : ПАРИ ЩЕ ИМА И ТАЗИ ГОДИНА, ТРЕНЬОРА ПАК НЯМА ДА Е ОТ СВИЛЕНГРАД И ИГРАЧИТЕ ЩЕ СА СЪБРАНИ ОТ ВСЕВЪЗМОЖНИ КЪТЧЕТА НА БЪЛГАРИЯ !

Искам някой сега да каже, че филката е долен лъжец и нещастник ?!


П.П. Валери, всяка сутрин към 8 и нещо минаваш през мене не си се спрял едно здрасти да кажеш или да те черпя едно кафе.А искаш да сме приятели. Не става така, приятелите се уважават и поздравяват (в случая) ;)


филка,в осем и нещо отивам на работа пич,и още спя по пътя,затуй не съм те отчел,иначе не ми е проблем да ти кажа здрасти-напротив,който ме познава добре,ще ти каже че съм доста контактен и уважавам приятелите си-за справка питай Бутрагеньо.Ето-днес те видях,но чаках такси на другия тротоар,защото закъснявах,но от сега на татък всяка сутрин ще ти казвам добро утро,преди да ида на работа ;)



Потвърждавам!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 6 ГОДИНИ ОТ СМЪРТТА НА СИМЕОН СИМЕОНОВ - МОНИ
Форум: Сезон 2007/2008
mittag_slavia 34167 02 Ное 2006 15:40
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Песен и Видео клип от изминалото Световно
Форум: Световен футбол
Anonymous 25691 22 Дек 2006 03:42
от Levski Alcohooligan
Преглежда непрочетените мнения БАСКЕТБОЛ! А" група/мъже/-програма, резултати, коментар
Форум: Спартак (Плевен)
Anonymous 138990 14 Юни 2007 09:06
от СПАРТАК-ЗАВИНАГИ!
Преглежда непрочетените мнения Инфо от гостуването в Роман...
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
Ultras 26011 26 Ное 2006 20:04
от kazaka
Преглежда непрочетените мнения Сблъсъците на ЛОКО ГО през годините в А група ! - Статистика
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
Anonymous 35350 09 Мар 2009 16:16
от joro87

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози