bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Май 2024 18:06


Бенковски (Бяла) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Бенковски (Бяла) 2:1 Дунав (Русе)
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 20:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дунав ще бие :wink:

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Последна промяна FCDunavRuse на 30 Окт 2007 14:32, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 20:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Съдийски назначения за мачовете от деветия кръг на Източната "Б" група:
СПАРТАК /Пд/ - ХАСКОВО Младен Пенев, Й. Видов, Н. Христов, резервен съдия Ив. Червилов
КАЛИАКРА - НАФТЕКС Валери Петровски, Ив. Жечев, М. Димитров, М. Димиев
БЕНКОВСКИ - ДУНАВ Радослав Станев, Д. Димитров, Д. Вълков, Ив. Попов
РОДОПА - МИНЬОР /Раднево/ Иван Ангелов, В. Главински, П. Михайлов, Д. Петков
СВЕТКАВИЦА - ВОЛОВ Владимир Вълков, Ат. Бозев, Ил. Томов, Р. Христов
МАРИЦА - СЛИВЕН Георги Йорданов, Пл. Хинков, Пл. Георгиев, Ст. Павлов
СВИЛЕНГРАД - НЕСЕБЪР Георги Кабаков, Ем. Митев, Д. Манолов, Л. Йонов

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 00:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 14:14
Мнения: 522
Местоположение: Свиленград///София
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Победа за Дунав

_________________
Нема правда, нема ред - Вадим куро и напред
Изображение[/url]
Всичко е позволено, важното е да не те хванат!
Изображение
Няма жена която да не иска секс, има мъже които не знаят как да си го поискат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 01:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
IanStuart написа:
Победа за Дунав


:wink:

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 08:26 
0:3


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2007 08:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дунав се закани да превземе и Бяла



Треньорът на Дунав Никола Христов е водил и отбора на Бенковски


Радвам се, че има втори тим от Русенска област в “Б” група, твърди треньорът на гостите


Единствено победа ще е целта на Дунав при гостуването на регионалния съперник в групата Бенковски. Интригата се допълва и от факта, че в тима на Бяла играят няколко футболисти, които са от школата на клуба от Русе. Шефът на Управителния съвет на Дунав Божидар Йотов заяви, че отборът трябва да остане в челото и след този мач.
- Доволен съм от моите момчета - каза Йотов. - От мач на мач играем все по-добре. Отиваме в Бяла за победа срещу местния Бенковски, за да продължим да сме в челото на класирането - допълни шефът на Дунав.
Треньорът Никола Христов също очаква победа срещу Бенковски. Той познава добре съперника, тъй като преди време водеше тима от Бяла.
- Радвам се, че има и втори отбор от Русенска област в "Б" група - каза Христов. - Въпреки това ние ще оставим всички сантиментални мотиви и ще играем за победа.
Повечето от футболистите на Бенковски са рожба на ДЮШ на Дунав. Някои от тях бяха отхвърлени от предишното ръководство на русенския тим. След това същите играчи успяха да вкарат Бенковски във II дивизия. Очаква се за местното дерби да пътуват доста привърженици на гостите. Причината е, че Бяла е само на 50 км от Русе. Мачът ще бъде първи официален двубой между двата клуба на ниво професионален футбол.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 14:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
През изминалия уикенд Бенковски победи големия съсед Дунав и го препъна по пътя му към елита. Преди това пък новакът в Източната "Б" група разколеба и друг фаворит за елита - Сливен. Естествено, настроението в клуба е приповдигнато. Още повече че утре в крайдунавския град Бяла пристига Славия за мач от II кръг в турнира за Купата на България. Президентът на Бенковски Бисер Белчев говори по всички тези въпроси пред "7 дни спорт".

Г-н Белчев, Бенковски победи един от фаворитите на Изток - Дунав. Това ли е най-сладката победа, откакто издържате клуба?
- Да, това е историческа победа за нашия скромен отбор. По принцип с Дунав имаме закачка, защото мачът с тях е местно дерби. Повечето наши футболисти са от Русе и са излезли от школата на Дунав. Освен че ние ги мотивирахме, те самите искаха да докажат, че са несправедливо пренебрегнати. Макар мачът да не вървеше добре за нас, защото играхме 40 минути с човек по-малко, успяхме да се преборим и да спечелим. Просто Господ ни възнагради за труда и себераздаването на момчетата.
- Преди няколко кръга разбихте друг от лидерите в групата - Сливен. Имате ли рецепта за успех срещу отборите от челото?
- Рецептата е пределна мобилизация и раздаване докрай, защото ние сме един по-скромен тим. Възможностите ни са по-малки от Сливен и Дунав. Въпреки това, когато един отбор иска победата повече от всичко, някой път се получава. Футболът заради това е интересен, защото не се знае кой ще победи. А именно това е очарованието на играта - когато един по-малък тим победи някой фаворит.
- До края на годината ви предстои да приемете в Бяла и друг от фаворитите - Родопа. Ще успеете ли да препънете и тях?
- Бенковски има една цел - утвърждаване в "Б" група. За да стане това, ние трябва да печелим мачовете в Бяла и ако може, да откраднем нещо при гостуванията. Но навън е трудно, защото ние сме млад отбор и тънко-тънко ни порязват. Докато почне мачът, я някоя дузпа срещу нас дадат, я някоя тънка засада пуснат. 4 мача - 4 пъти бяхме ощетени. Аз обаче не искам да се оплаквам.
Съдиите също са хора, и те могат да сбъркат
Играем, където можем, ще бием, като не можем, ще падаме. Има и такива мачове. Както беше двубоят с Волов. 100 минути на една врата. Направиха две контраатаки, вкараха два гола и загубихме.
- Има ли феърплей в "Б" група? Чуха се много мнения, според които някои клубове се фаворизират.
- Лично аз и моят отбор не сме участвали в задкулисни игри. На мача в Бяла със Сливен, който според изявленията на моите колеги се подпомага от съдиите, реферът свири перфектно. Г-н Симонович имаше претенции към някои негови отсъждания. Аз дадох където трябва диск, щяха да го пускат по Канал 3, но нещо се отказаха. Знаете, когато всичко е точно, там няма за какво да спорят. Сливен са добър отбор, но ние ги хванахме на контраатаки и им набутахме 3 гола.
- Въпреки че Бяла е малък град, на мачовете ви идва доста публика за стандартите на "Б" група. Феновете ви подкрепят ентусиазирано. Говори се дори, че на срещата с Дунав е имало викове "Убивай"!
- Не съм чул този вик, но не изключвам някой от феновете да го е подметнал. Знаете, че на стадионите идват различни хора. По принцип на публиката никой не може да повлияе. Срещу Дунав на стадиона имаше 2500 зрители. В момента в нашия град живеят около 8000 жители.
- Как живеят хората в Бяла?
- Както на повечето места в България. Положението е доста тежко. Много от хората са безработни. Дефакто
футболният отбор е сред малкото радости
за хората в цялата община. Очаквам повече подкрепа обаче именно от общината, защото от 2-3 месеца тя не ни е дала и една стотинка. Заради това в неделя ние сме на балотаж. Надявам се да изберем нов кмет, който да помага на Бенковски.
- Предстои ви мач за купата срещу Славия. Това ли е максимумът в турнира за Бенковски?
- Не се заблуждаваме, че можем да спечелим Купата на България. Който ни подцени обаче, ще съжалява, защото ние ще играем на 100%. При мен няма отписани мачове.
- Има ли притеснения в отбора преди тази среща? Все пак Славия показва много добър футбол.
- Аз не се притеснявам. За мен не е срамно да загубим от отбор като Славия. И това е напълно реално. Разговарях с футболистите за този мач, мисля, че ме разбраха. Искам отново да покажат пределна мобилизация и раздаване на терена. Отам нататък каквото стане. И Дунав е по-класен тим от нас, но ние с 10 човека ги бихме. Вярно, не са Славия, но да не забравяме, че топката е кръгла. Така че ние ще се раздадем, пък ако загубим, няма да правим трагедии. Ще се постараем обаче да ги отстраним от турнира.
- Мислите ли, че мачовете за купата могат да ви се отразят негативно на представянето в шампионата?
- Имам много приятели, които ме съветваха да не се хвърляме за купата. Аз издържам 28 футболисти, защо да ги пестя в турнира? Та нали тези мачове са преди всичко престиж за отбора.
От такива срещи Бенковски може само да спечели
В Англия играят по 3 мача на седмица и виждате, че правят най-красивия футбол.
- Другият новак в Източната "Б" група - Свиленград, е затънал безнадеждно на дъното. Вие ще успеете ли да запазите мястото си в професионалния футбол?
- Всеки има проблеми, ние също. За тях не мога да коментирам. За нас мога да кажа, че поне докато аз съм президент на Бенковски, отборът няма да изпадне от "Б" група.
- Един от най-добре представящите се играчи е бившият вратар на Левски Вихрен Узунов. Има ли оферти към него?
- Много е рано да се говори за тези неща. Ако има оферти, няма да спра развитието на никой. Специално Вихрен Узунов е млад и коректен човек, от когото аз съм изключително доволен. С изявите си той дава класа и самочувствие на тима. Има клауза в договора му, при която може да бъде продаден, така че отношенията между нас са перфектни.
- Какво искате да постигнете вие като президент на Бенковски?
- Мисля, че място в златната среда на "Б" група ще прилича на моя отбор. Ние сме един малък град и играем с окръжни центрове, с население от 100 000 души. Няма да фантазирам и смятам, че това е таванът на нашето развитие. Ще съм доволен, ако продължим да радваме феновете на футбола в община Бяла. "Б" група е едно достатъчно високо ниво за един скромен град като нашия.

Иво Цукев

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 22:08 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
доволни ли сте от наказанието ве курви беленски


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 06:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Бисере лайно гадно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 98152 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149234 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Спортната база в Русе
Форум: Дунав (Русе)
DUNAV-RUSSE 73175 25 Окт 2009 01:37
от dobrudja1919
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 157528 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения "Хасково"-"Дунав"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 31270 11 Ное 2006 17:44
от DUNAV-RUSSE

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози